İLAHİYAT FAKÜLTESİ
2020-02-26

Hatice Bostancı Kaya için Veda ProgramıFakültemizde memur olarak görev yaparken İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'ne görevlendirilen  Hatice Bostancı Kaya için veda programı düzenlendi.
 
Programa fakülte hocaları ve idari personeli katıldı. Programda Fakülte Dekanı Prof. Dr. Hasan Keskin, Hatice Bostancı Kaya'nın hayırlı hizmetlerini belirtip, her zaman görevini hakkı ile yerine getiren sorumluluk sahibi ve emin bir iş arkadaşı olduğunu ifade ederek bahtının açık olmasını diledi. Daha sonra söz alan akademisyen ve idari personelimiz  Hatice Bostancı Kaya'nın ayrılışı ile ilgili duygularını paylaştılar.  Hatice Bostancı Kaya ise, fakülteyi ve iş ortamını bir aile olarak tanımlayarak bu ortamdan ayrılmanın kendisine zor geldiğini fakat arkasında güzel hatırlar ve dostluklar bıraktığını ifade ederek fakülte hoca ve personelinden helallik istedi.
 
Program sonunda Prof. Dr. Hasan Keskin Dekanlık adına plaket ve çiçek takdim etti ve Dr. Öğrt. Üyesi Ömer Yılmaz hocalarımız adına hediye sundu.
 
Hatice Bostancı Kaya'ya yeni görevinde başarı dilekleri ile veda programı sona erdi.