İLAHİYAT FAKÜLTESİ
2019-10-21

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyeleri doçentlik yemeğinde buluştu.Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nin akademik ve idari personeli, Temel İslam Bilimleri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yakup Yüksel'in doçent olması sebebiyle düzenlenen yemekte buluştu.
 
Yemeğin ardından, yeni doçent olan Doç. Dr. Yakup Yüksel duygularını ifade ederek, bütün personelimizin başarılarının fakültemize hayırlar getirmesini temenni etti. Başta dekanımız Prof. Dr. Hasan Keskin olmak üzere desteklerini sunan bütün akademik kadroya teşekkürlerini sundu.  Toplantıda konuşan fakülte dekanı Prof. Dr. Hasan Keskin ise akademik kadromuzun başarıları ile hem fakültemize hem Tekirdağ'ımıza çok büyük katkılar sağladıklarını, her geçen gün bu süreçleri daha da ileriye taşımak azminde olduklarını ifade etti. Doç. Dr. Yakup Yüksel'i başarısından dolayı tebrik etti.
 
Fakülte öğretim üyeleri ve görevlilerinin duygularını ifade ettiği yemekli toplantıda birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemi vurgulandı.