İLAHİYAT FAKÜLTESİ
2019-05-09

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2. Mezunlarını VerdiÜniversitemiz Rektörlük Konferans salonunda gerçekleştirilen 2018-2019 İlahiyat Fakültesi Akademik Yılı Mezuniyet Töreni,  İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan KESKİN, İlahiyat fakültesi öğretim üyeleri, akademisyenler ve mezunların aileleri katılımıyla coşkuyla kutlandı.
 
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2. mezunlarını verdiği program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayıp, Kur’an’ı Kerim tilaveti ile devam etti. 
 
Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Hasan KESKİN 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılında mezun olan öğrencileri, ailelerini ve meslektaşlarını tebrik ederek “Öğrencilerimizin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde edindikleri deneyim ve donanım gelecekte yol gösterici bir kılavuz olacaktır” dedi. 
 
Tören öğrencilerin hazırlamış olduğu çeşitli etkinlikler ile devam etti. Ardından mezunlara öğretim üyelerimiz tarafından diplomaları takdim edildi. Diplomalarının verilmesinin ardından mezun öğrencilerimiz mezun olmanın sevincini yaşadılar.